טרקים 

חמישה דברים שאסור לפספס כשמגיעים לקוסקו

שלחו לנו הודעה 🙂

הר הצבעים

הר שבעת הצבעים ידוע ביופיו, גובהו 5300 מטר מעל פני הים, כבר מתחילת המסלול הנוף מיוחד ומרשים. כמדי יום במשך השנה מגיעים אלפים של מטיילים מכל רחבי העולם.

לגונה הומנטיי

אחת מהלגונות היותר יפות שקוסקו מציעה, ניתן לראות את השתקפות ההר על פני הלגונה , מחזה מרשים ביותר.

מאצו פיצו

אחד משבעת פלאי עולם נקראת גם העיר אבודה אשר נבנתה ע"י בני האינקה במאה ה 15 , עם השנים כוסתה העיר ביער והתגלתה שוב במאה העשרים. העיר משלבת נוף הררי עוצר נשימה ועתיקות יחודיות.

אזנגטה

המסלול המפורסם בגובה 4700 מטר חולף על פני שבעה לגונות מדהימות. לכל אורך המסלול הדרך מלאה בנוף הררי עוצר נשימה.

העמק הקדוש

המכונה גם עמק אורובמבה הינו יעד תיירותי המכיל אתרים אריכאולוגיים , באזור ישנם מכרות מלח, טרסות ומבנים עתיקים של בני האינקה, בני האינקה ישבו את המקום מהמאה 11 עד המאה 15.

טיסות

טיסות

טיסותשלחו לנו הודעה :-)SKYLATAMVIVA AIRSTAR PERU*שימו לב בחלק מהחברות מחיר הכרטיס אינו כולל מזוודה בתא המטען או תיק יד. *יש להגיע לטיסות פנים שעתיים לפני הטיסה ולטיסות בינלאומיות שלוש שעות לפני הטיסה. עם העזרה שלכם אנחנו ממשיכים לעזור לכל המטייליםעזרו לנו להמשיך...

קראו עוד
SIM מקומי

SIM מקומי

סים מקומישלחו לנו הודעה :-)סים מקומיבחנויות רבות ניתן לרכוש Sim Card מקומי של חברות שונות, על מנת להשתמש בו בטלפון האישי שלכם שהבאתם מהארץ (יש לדאוג שהטלפון יהיה פתוח ל-SIM זר).Sim כזה ניתן למצוא בכל חנות טלפונים הפזורה ברחבי קוסקו. יש להגיע עם דרכון.החברות המרכזיות...

קראו עוד
צריך עזרה?