בית חב"ד קוסקו

הבית של הישראלים בפרו

פתוח במהלך השבוע, בשבתות ובחגי ישראל. אנחנו כאן כדי לתת מענה לכל הצרכים הגשמיים והרוחניים שלכם. נשמח להיות הכתובת שלכם בכל עניין, לתת עצה טובה ואמיתית ולסייע בכל מצב, במהלך הטיול ובאזור המדהים ומלא האתגרים שסביבנו

 180₪

לחודש

 36₪

לחודש

אחר

אני רוצה לתרום

צור קשר

צפו בסרטון הרחפן על המיקום הנהדר שלנו בקוסקו פרו

מטיילים

ארוחות וחגים ושבתות

נמצאים בפרו בפסח? בואו לחגוג ליל הסדר בבית חב"ד

הפעילות שלנו

הפעולות שלנו בבית חב"ד קוסוקו שונות ומגוונות ותרומתכם ותמיכתכם עוזרת לנו להמשיך ולהיות הבית של הישראלים בקוסקו

קורס קבלה בטבע

אחת החווית המיוחדות של בית חב"ד קוסקו היא קורס "קבלה בטבע". אחת לחודש לערך, מתגבשת קבוצה המעוניינת להעמיק חקר ביהדות ולשם כך מתנתקת הקבוצה מהווי הטיול הרגיל. משתתפי הקורס זוכים לקבל הצצה לעולמה הפנימי של תורת ישראל. 

שבתות וחגים

לא ניתן לתאר במילים את חווית השבת והחג בבית חב”ד קוסקו, האווירה החמה והביתית השורה במקום יחד עם אחוות האחים בין כל המטיילים יוצרת אחדות נפלאה.

בית כנסת

בקומה השניה של ה'פטיו' (המתחם של בית חב"ד) נמצא בית הכנסת ובו מתקיימות התפילות בשבתות וחגים.

משלוח חבילה לפרו

אם ברצונכם לשלוח חבילה לקרוביכם המטיילים בפרו, אנחנו יכולים להיות הכתובת עבורכם. קרוביכם כבר יגיעו לאסוף את החבילה מאיתנו.

מסעדות

המסעדות של בית חב"ד קוסקו הן חוויה בפני עצמה עבור כל מטייל באזור. אנו מגישים מגוון רחב של מאכלים בשריים וחלביים, עם טעם של הבית, סביב השעון ועד השעות הקטנות של הלילה.

השליחות שלנו

בז' אדר תשס"ו 2006 נחתנו בקוסקו עם מזוודות ותינוקת, במטרה לפתוח את בית חב"ד הראשון למטיילים ביבשת. הגענו לכאן כחלק ממפעל השליחות של הרבי מליובאוויטש, ששלח את אלפי השליחים של חב"ד לכל רחבי העולם. המטרה של הרבי במפעל השליחות האדיר היא פשוטה – לחבר ולאחד את היהודים בכל מקום בעולם.

Nulla id nibh enim. Aenean dignissim, ligula ut varius facilisis, dolor dolor pretium nulla, eget aliquam ligula ipsum eu metus. Praesent et velit a leo aliquet

- Henry Jonson

Nulla id nibh enim. Aenean dignissim, ligula ut varius facilisis, dolor dolor pretium nulla, eget aliquam ligula ipsum eu metus. Praesent et velit a leo aliquet

- Henry Jonson

תרום עכשיו

הישאר בקשר

צריך עזרה?