מסעדות בית חב"ד קוסקו

המסעדות של בית חב"ד קוסקו הן חוויה בפני עצמה עבור כל מטייל באזור. אנו מגישים מגוון רחב של מאכלים בשריים וחלביים, עם טעם של הבית, סביב השעון ועד השעות הקטנות של הלילה

 

אנחנו מחכים לארח אתכם בבתי חב"ד קוסקו לארוחת שבת חווייתית ומרגשת

המסעדה שלך בקוסקו – פרו

כשר, טעים ובטעם של הבית!

כשאתם אחרי טרק או במהלך טיול בדרום אמריקה, בין אם אתה אוהב את האוכל המקומי או אם לאו, מתישהו הטעם של הבית ידגדג לך על קצה הלשון. המסעדות של בית חב"ד קוסקו הן חוויה בפני עצמה עבור כל מטייל באזור. אנו מגישים מגוון רחב של מאכלים בשריים וחלביים, עם טעם של הבית, סביב השעון ועד השעות הקטנות של הלילה (בשיא העונה).

כדי לשמור על תקני הכשרות הגבוהים אנו מייבאים מוצרי מזון מן הארץ, כאשר את המוצרים הטריים אנו לוקחים מספקים מקומיים או מייצרים בעצמנו. אנו חולבים בעצמנו את כל החלב ודואגים לתוצרת טרייה ושוטפת. מהחלב שאנו חולבים אנו מכינים גבינת לבנה וגבינות קשות עבור הפיצה והטוסטים שלנו. הרב עופר הוא גם שוחט בהכשרתו ואחראי על שחיטת העופות למסעדה. בשר הבקר מגיע אלינו מלימה, מהשוחט יואב טרילזינסקי. אנו כמובן נהנים מהעופות והבקר האיכותיים של דרום אמריקה, עם כשרות למהדרין.

צוות המטבח המיומן שלנו מנוסה בבישול והוצאה של מנות בטעם ישראלי אותנטי, הכל כדי להעניק לכם חוויה כמו בבית: חומוס, שניצל, שיפודים, שווארמה, פלאפל, קובה סלק, טוסטים, לאבנה, סביח ועוד…. כולם מחכים לכם כאן.

המנצ'איה

מכירים את זה שבאמצע הלילה אתם רוצים משהו מתוק?
עוד איזה משהו להכניס לפה לפני שהולכים לישון או שאתם יוצאים מוקדם בבוקר לטרק?
בדיוק בשביל זה פתחנו את המאנצ'יה וסגרנו לכם את הפינה.
המאנצ'יה פתוחה בין השעות 24:00 ל 6:00 בבוקר,
במאנצ'יה תוכלו להנות מ:
טוסט שוקולד השחר מפנק, טוסט פסק זמן מדליק וכן מגוון טוסטים חלביים לבחירה.
מחכים לראותכם בדלת הירוקה הצמודה לכניסה לבית חב"ד.

כשרות, מוצרים טריים וייצור עצמי

כדי לשמור על סטנדרט הכשרות הגבוה אנו מייבאים מוצרי מזון מהארץ, את המוצרים הטריים אנו לוקחים מספקים מקומיים או מייצרים בעצמנו. אנו חולבים את כל החלב ודואגים לתוצרת טרייה ושוטפת. אנו מכינים כמה סוגי גבינות: לאבנה, גבינה לבנה, חלומי וגבינות קשות עבור הפיצה והטוסטים.
הרב עופר הוא גם שוחט בהכשרתו ואחראי על שחיטת העופות למסעדה. בשר הבקר מגיע אלינו מלימה. אנו כמובן נהנים מהעופות והבקר האיכותיים של דרום אמריקה, עם כשרות למהדרין.

עדויות 

מה אנשים אומרים על המסעדות שלנו

"בטעם של הבית"

"כשמתגעגעים לבית ורוצים לאכול אוכל טעים כדאי להגיע למסעדות, טעים וכשר ומרגישים את ההשקעה באוכל"

רווית

"ארוחת שבת באווירה מדהימה"

"ארוחת שבת מיוחדת במינה, ממליץ לכולם לחוות ולאכול את האוכל הטעים של בית חב"ד ואת האווירה המדהימה"

איציק

"אכלתי אוכל שמזכיר את הבית והגעגוע נרגע"

" כל פעם שקצת התגעגעתי לבית, הגעתי לבית חב"ד, ישבתי באווירה טובה, עם אנשים מעניינים. אכלתי אוכל שמזכיר את הבית והגעגוע נרגע.. בית חב"ד קוסקו, תודה שהייתם בית בשבילי! "

ספיר

"אוכל מדהים והאווירה מיוחדת"

"כהייתי בבית חב"ד במהלך פסח, אין לתאר את האוכל המדהים והאווירה המיוחדת, ניכר שבאמת אכפת לרב עופר וליעל שיהיה כשר וטעים."

רועי

צריך עזרה?