הרבי והשליחות

לשרת כל יהודי בכל מקום ובכל זמן

שלחו לנו הודעה 🙂

מפעל השליחות של הרבי

רשת בתי חב"ד שהוקמו על פי בקשתו וחזונו של מנהיג תנועת חב"ד, הרבי מליובאוויטש, פרוסה בכל העולם, בכל עיר ועיירה שיש בה יהודים. קרוב לארבעת אלפים זוגות של שלוחים נמרצים פועלים ללא הפסקה כדי להיות בית חם לכל יהודי בכל עניין.

לפי תפיסה זו כל יהודי הוא 'חוליה' בשרשרת אחת שלמה, השרשרת של 'עם ישראל'. המטרה היא להביא את אורה הנפלא של היהדות לכל המוני בית ישראל מתוך מאור פנים, כבוד והערכה לזולת.

'בתי חב"ד למטיילים' הם בתי חב"ד יחודיים שמיקמו את עצמם בנקודות תיירותיות פופולאריות אליהן מגיעים מטיילים צעירים ומבוגרים מכל רחבי העולם ומכל גווני הקשת החברתית.

הרבי הנחיל לנו מסורת אבותינו

"יהודי יורד לעולם הזה כדי לעשות טובה ליהודי אחר גם אם הוא לא פגש אותו מעולם." כך היה נוהג לומר רבי ישראל "הבעל שם טוב", מייסד תנועת החסידות. מפעל השליחות של הרבי מליובאוויטש, מקיים את האמרה הזו, הלכה למעשה, באמצעות אלפי בתי חב"ד הפרוסים ברחבי העולם ומוכנים להגיש סיוע לכל יהודי באשר הוא, גם אם יהדותו אינה ניכרת באופן גלוי. 

מדי שנה, לקראת ראש חודש כסלו, מתאספים אלפי שלוחיו של הרבי אל מרכז תנועת חב"ד, אותו המקום שמהווה את בית מדרשו של הרבי, הידוע בפי כל "הסבן סבנטי" (770). זאת על שום כתובתו של הבניין ברחוב איסטרן פארקווי 770, שכונת קראון הייטס, ברוקלין ניו יורק.

עזרו לנו להמשיך בשליחות

שלוחי הרבי בעולם!

הצצה פנימית להוראות הרבי לשליחיו בעולם: תמיד להיות בתנועה של התקדמות והוספה בעבודת השליחות לטובת הכלל.

תרומה שלך עושה השפעה גדולה

עזרו לנו להמשיך בשליחות

היו שותפים לפעילות חב"ד

רשת בתי חב"ד שהוקמו על פי בקשתו וחזונו של מנהיג תנועת חב"ד, הרבי מליובאוויטש, פרוסים בכל העולם, בכל עירק ועיירה שיש בה יהודים. קרוב לארבעת אלפים זוגות של שלוחים נמרצים, ביניהם גם אנחנו, פועלים ללא הפסקה כדי להיות בית חם לכל יהודי בכל עניין. אנחנו צריכים את עזרתכם כדי להיות כאן עבור כל יהודי, לערוך קידוש, סעודות שבת וחג, לארגן תפילות, לסייע למטיילים במצוקה ועוד.

הישאר בקשר

צריך עזרה?